021 - 86110386 - 86110389 | info@ideal-elec.com

درباره شرکت ایده آل الکترونیک پیشگام

شرکت ایده‌آل الکترونیک پیشگام به عنوان نماینده‌ی رسمی شرکت HITACHI ژاپن در زمینه فروش و خدمات پس از فروش جت‌پرینترهای صنعتی در ایران فعالیت می‌کند. این شرکت افتخار دارد به‌روزترین دستگاه‌های شرکت HITACHI را به همراه قطعات و مواد مصرفی اوریجینال، هم‌زمان با اروپا و آمریکا در ایران عرضه و توسط کادر فنی مجرب و آموزش‌دیده پشتیبانی نماید.

ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا جای هرگونه نگرانی مشتریان‌مان، در مورد سیستم‌های کدگذاری‌ را با ایجاد امکانات مناسب و کنترل قیمت‌ها در هنگام سفارش و تامین مواد و خدمات پس از فروش با کیفیت و به صورت مداوم و مستمر پر کنیم تا از این راه بتوانند با طیب خاطر و خیالی راحت به مدیریت سایر مسائل مجموعه‌شان بپردازند. کیفیت قابل اعتماد و تثبیت شده‌ی جت‌پرینترهای HITACHI هم دلیل دیگری برای اثبات این ادعاست.

نمایندگی دوم شرکت ایده‌آل الکترونیک پیشگام از شرکت TEKLANS ترکیه برای دستگاه‌های کارتن چسب‌زن و فرم‌فیل‌سیل می‌باشد که تمامی دستگاه‌های ارائه شده در این زمینه‌ هم شامل خدمات پس از فروش این شرکت می‌باشد.

هم‌چنین این شرکت در زمینه‌ی مشاوره، طراحی، ساخت و ارائه‌ی طیف وسیعی از دستگاه‌های بسته‌بندی از جمله مکمل‌های خط تولید برای افزایش راندمان دستگاه‌های جت‌پرینتر مانند دستگاه‌های کارتن‌چسب‌زن، انواع کانوایر(نوارنقاله)، رول‌به‌رول، متراژزن، یوپی‌اس، کارت‌کش و همچنین انواع پرکن، درب‌بند، لیبل‌چسبان، شرینک و ... آماده‌ی خدمات رسانی به تولید‌کننده‌گان گرامی است.

برای آشنایی با همه‌ی ماشین‌آلات ارائه شده توسط این شرکت از بخش محصولات ما بازدید فرمایید.
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت ایده آل الکترونیک پیشگام می باشد.


شرکت ایده آل الکترونیک پیشگام